![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
juggernaut | |
![]() |
Movie Buff - 145 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Canada
|

| 66 | Teenage Mutant Ninja Turtles (1990) - Aug 18, 2009 |
| 72 | Serenity (2005) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Twister (1996) - Aug 18, 2009 |
| 74 | The Shawshank Redemption (1994) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Kingpin (1996) - Aug 18, 2009 |
| 61 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Aug 18, 2009 |
| 65 | The Transporter (2002) - Aug 18, 2009 |
| 65 | There's Something About Mary (1998) - Aug 18, 2009 |
| 85 | The Silence of the Lambs (1991) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |