Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
juha
Movie Buff - 131 Films Ranked
Member Since: Feb 25, 2008
Location: Finland
Recent Rankings
80 Police Academy (1984) - Feb 25, 2008
85 Die Hard 2 (1990) - Feb 25, 2008
75 Resident Evil (2002) - Feb 25, 2008
90 Unleashed (2005) - Feb 25, 2008
80 Cube 2: Hypercube (2002) - Feb 25, 2008
80 The Ninth Gate (1999) - Feb 25, 2008
65 The Core (2003) - Feb 25, 2008
80 Queen of the Damned (2002) - Feb 25, 2008
85 Stargate (1994) - Feb 25, 2008
75 American Pie 2 (2001) - Feb 25, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with juha. Why not go rank more films, then come back and check it out again?