![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
juju007 | |
![]() |
Movie Buff - 178 Films Ranked
Member Since: Apr 12, 2009
Location: Belgrade, Serbia
|

| 99 | Z (1969) - Jul 06, 2009 |
| 95 | Breaking the Waves (1996) - Apr 19, 2009 |
| 90 | Dancer in the Dark (2000) - Apr 19, 2009 |
| 95 | South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Apr 19, 2009 |
| 70 | Ocean's Twelve (2004) - Apr 19, 2009 |
| 75 | Walk the Line (2005) - Apr 19, 2009 |
| 80 | Syriana (2005) - Apr 19, 2009 |
| 90 | Cinema Paradiso (1988) - Apr 19, 2009 |
| 80 | Red Dragon (2002) - Apr 19, 2009 |
| 92 | Good Will Hunting (1997) - Apr 19, 2009 |
| Directors | Pedro Almodóvar |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |