![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
julesie | |
![]() |
Movie Buff - 142 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: UK
|

| 79 | The Disappearance of Alice Creed (2010) - Sep 20, 2010 |
| 83 | Moulin Rouge! (2001) - Sep 20, 2010 |
| 76 | Vanilla Sky (2001) - Sep 20, 2010 |
| 81 | Memento (2001) - Sep 20, 2010 |
| 87 | The Shawshank Redemption (1994) - Sep 20, 2010 |
| 86 | V for Vendetta (2006) - Sep 20, 2010 |
| 82 | Donnie Darko (2001) - Sep 20, 2010 |
| 85 | The Dark Knight (2008) - Sep 20, 2010 |
| 83 | Saving Private Ryan (1998) - Sep 20, 2010 |
| 83 | Rain Man (1988) - Sep 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |