Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
julianross
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: May 8, 2009
Location: London, England, UK
Recent Rankings
95 The Wind Will Carry Us (1999) - Jul 19, 2009
55 Das Schloß (1997) - Jul 19, 2009
90 The Time of the Wolf (2003) - Jul 19, 2009
100 Code Unknown (2000) - Jul 19, 2009
100 Pather Panchali (1955) - May 08, 2009
100 Journey of the Hyena (1973) - May 08, 2009
100 Persona (1966) - May 08, 2009
100 Double Suicide (1969) - May 08, 2009
100 Close-Up (1990) - May 08, 2009
100 Funeral Parade of Roses (1969) - May 08, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with julianross. Why not go rank more films, then come back and check it out again?