![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
julienmelies | |
![]() |
Movie Buff - 116 Films Ranked
Member Since: Jul 15, 2009
Location: curitiba, paraná, Brazil
|

| 88 | La Ciénaga (2001) - Sep 29, 2009 |
| 90 | The Color of Pomegranates (1968) - Sep 29, 2009 |
| 84 | Repulsion (1965) - Sep 29, 2009 |
| 94 | Ordet (1955) - Sep 13, 2009 |
| 84 | There Will Be Blood (2007) - Sep 13, 2009 |
| 62 | Across the Universe (2007) - Sep 13, 2009 |
| 77 | Atonement (2007) - Sep 13, 2009 |
| 83 | Inland Empire (2006) - Sep 13, 2009 |
| 78 | The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford (2007) - Sep 13, 2009 |
| 74 | We Own the Night (2007) - Sep 13, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |