![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
juliennette | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Nov 10, 2010
Location: Poland
|

| 85 | The Hours (2002) - Nov 10, 2010 |
| 85 | New York, I Love You (2009) - Nov 10, 2010 |
| 80 | Closer (2004) - Nov 10, 2010 |
| 88 | The Dreamers (2003) - Nov 10, 2010 |
| 77 | Breakfast at Tiffany's (1961) - Nov 10, 2010 |
| 100 | Vicky Cristina Barcelona (2008) - Nov 10, 2010 |
| 95 | (500) Days of Summer (2009) - Nov 10, 2010 |
| 95 | Amélie (2001) - Nov 10, 2010 |
| 82 | L'Auberge Espagnole (2002) - Nov 10, 2010 |
| 100 | Unmade Beds (2009) - Nov 10, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |