![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
julieses | |
![]() |
Flick Fan - 64 Films Ranked
Member Since: Oct 18, 2007
Location: USA
|

| 85 | District 9 (2009) - Sep 25, 2009 |
| 90 | The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford (2007) - Sep 25, 2009 |
| 20 | My Big Fat Greek Wedding (2002) - Nov 18, 2007 |
| 85 | American Beauty (1999) - Nov 18, 2007 |
| 86 | Bad Day at Black Rock (1955) - Nov 18, 2007 |
| 40 | Children of Men (2006) - Nov 18, 2007 |
| 83 | Little Children (2006) - Nov 18, 2007 |
| 44 | Blade Runner (1982) - Nov 18, 2007 |
| 83 | Garden State (2004) - Nov 18, 2007 |
| 81 | 2046 (2004) - Nov 18, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |