![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
julio3101 | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Dec 30, 2010
Location: Brazil
|

| 65 | Elektra (2005) - Feb 20, 2011 |
| 99 | The Hangover (2009) - Jan 03, 2011 |
| 90 | Pineapple Express (2008) - Jan 03, 2011 |
| 99 | Eurotrip (2004) - Jan 03, 2011 |
| 85 | Unbreakable (2000) - Jan 03, 2011 |
| 80 | Hancock (2008) - Dec 30, 2010 |
| 75 | The Departed (2006) - Dec 30, 2010 |
| 70 | Pulp Fiction (1994) - Dec 30, 2010 |
| 75 | The Da Vinci Code (2006) - Dec 30, 2010 |
| 97 | The Shawshank Redemption (1994) - Dec 30, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |