jumjum

jumjum
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 19 Oct 2014
Location: Switzerland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 16% Perfume: The Story of a Murderer (2006) - Rated 19 Oct 2014
90 88% The Godfather: Part III (1990) - Rated 19 Oct 2014
80 61% Dr. No (1962) - Rated 19 Oct 2014
85 76% Fight Club (1999) - Rated 19 Oct 2014
70 28% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 19 Oct 2014
80 61% Die Hard (1988) - Rated 19 Oct 2014
70 28% Unleashed (2005) - Rated 19 Oct 2014
75 42% Oblivion (2013) - Rated 19 Oct 2014
80 61% American Beauty (1999) - Rated 19 Oct 2014
90 88% Amélie (2001) - Rated 19 Oct 2014