jump_shark

jumpshark
Movie Buff - 190 Film Ratings
Member Since: 11 Nov 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

9% Pickup on South Street (1953) - Rated 11 Nov 2012
9% Rosemary's Baby (1968) - Rated 11 Nov 2012
9% Network (1976) - Rated 11 Nov 2012
9% The Unbelievable Truth (1989) - Rated 11 Nov 2012
9% A Dog's Life (1918) - Rated 11 Nov 2012
9% Berlin Alexanderplatz (1980) - Rated 11 Nov 2012
9% Angels in America (2003) - Rated 11 Nov 2012
9% Je vais bien, ne t'en fais pas (2006) - Rated 11 Nov 2012
9% The Bead Game (1977) - Rated 11 Nov 2012
9% The Odd Couple (1968) - Rated 11 Nov 2012