![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
junkieman | |
![]() |
Movie Buff - 287 Films Ranked
Member Since: Nov 25, 2009
Location: kirkland, quebec, Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 68 | Van Helsing (2004) - Nov 25, 2009 |
| 86 | Donnie Darko (2001) - Nov 25, 2009 |
| 78 | Bad Santa (2003) - Nov 25, 2009 |
| 81 | Batman Begins (2005) - Nov 25, 2009 |
| 69 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Nov 25, 2009 |
| 82 | Johnny Mnemonic (1995) - Nov 25, 2009 |
| 63 | Titanic (1997) - Nov 25, 2009 |
| 84 | Good Will Hunting (1997) - Nov 25, 2009 |
| 38 | Bridget Jones's Diary (2001) - Nov 25, 2009 |
| 72 | Air Force One (1997) - Nov 25, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |