Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
junkmail3333
Film Freak - 651 Films Ranked
Member Since: Dec 13, 2006
Location: USA
Recent Rankings
75 Mystic River (2003) - May 27, 2007
85 American Psycho (2000) - May 26, 2007
80 300 (2007) - May 26, 2007
75 Clerks II (2006) - May 26, 2007
55 Volver (2006) - May 26, 2007
77 Casino Royale (2006) - May 26, 2007
81 Amélie (2001) - May 26, 2007
82 The Incredibles (2004) - May 26, 2007
75 Munich (2005) - May 26, 2007
90 Goodfellas (1990) - May 26, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with junkmail3333. Why not go rank more films, then come back and check it out again?