![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
junyoshitake | |
![]() |
Movie Buff - 106 Films Ranked
Member Since: Oct 16, 2008
Location: Princeton, NJ, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Good Will Hunting (1997) - Jul 21, 2010 |
| 80 | Inception (2010) - Jul 21, 2010 |
| 90 | Yi Yi (2000) - Apr 19, 2009 |
| 90 | Elephant (2003) - Apr 19, 2009 |
| 80 | Synecdoche, New York (2008) - Apr 12, 2009 |
| 85 | The Shining (1980) - Apr 12, 2009 |
| 85 | The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Apr 12, 2009 |
| 90 | Days of Being Wild (1990) - Mar 27, 2009 |
| 80 | 2046 (2004) - Mar 27, 2009 |
| 60 | Brick (2005) - Mar 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |