![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jupiter82 | |
![]() |
Movie Buff - 190 Films Ranked
Member Since: Dec 7, 2009
Location: Manchester, UK
|
|
Message Sent!
500 characters left
| |

| 77 | Slumdog Millionaire - Jan 10, 2010 |
| 80 | Y Tu Mamá También - Jan 10, 2010 |
| 95 | A Clockwork Orange - Jan 10, 2010 |
| 97 | 2001: A Space Odyssey - Jan 10, 2010 |
| 76 | From Dusk Till Dawn - Dec 07, 2009 |
| 80 | Raiders of the Lost Ark - Dec 07, 2009 |
| 79 | Indiana Jones and the Last Crusade - Dec 07, 2009 |
| 88 | Indiana Jones and the Temple of Doom - Dec 07, 2009 |
| 78 | Mannequin - Dec 07, 2009 |
| 81 | Kill Bill: Volume 1 - Dec 07, 2009 |
| Directors | Stanley Kubrick Chan-wook Park |
Criticker.com © 2004-2010 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS5,533,000 Movie Rankings and Counting... |