![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ju.ro | |
![]() |
Flick Fan - 36 Films Ranked
Member Since: Apr 17, 2008
|

| 100 | Eat Pray Love (2010) - Aug 05, 2010 |
| 86 | Who Needs Sleep? (2006) - Aug 05, 2010 |
| 90 | Valentine's Day (2010) - Feb 12, 2010 |
| 98 | Duplicity (2009) - Mar 21, 2009 |
| 85 | Satisfaction (1988) - Feb 23, 2009 |
| 98 | Fireflies in the Garden (2008) - Aug 08, 2008 |
| 88 | Michael Collins (1996) - Apr 17, 2008 |
| 92 | Mary Reilly (1996) - Apr 17, 2008 |
| 90 | Everyone Says I Love You (1996) - Apr 17, 2008 |
| 100 | My Best Friend's Wedding (1997) - Apr 17, 2008 |
| Actors | Julia Roberts |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |