![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jusman24 | |
![]() |
Flick Fan - 21 Films Ranked
Member Since: Apr 20, 2010
Location: Edmonton, Alberta, Canada
|

| 90 | Best Worst Movie (2009) - Apr 22, 2010 |
| 90 | The Girl with the Dragon Tattoo (2010) - Apr 20, 2010 |
| 50 | The Texas Chainsaw Massacre (2003) - Apr 20, 2010 |
| 95 | Alien (1979) - Apr 20, 2010 |
| 95 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Apr 20, 2010 |
| 40 | Saw II (2005) - Apr 20, 2010 |
| 95 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Apr 20, 2010 |
| 90 | Big Trouble in Little China (1986) - Apr 20, 2010 |
| 80 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Apr 20, 2010 |
| 85 | A Fish Called Wanda (1988) - Apr 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |