![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
justaleaf | |
![]() |
Flick Fan - 27 Films Ranked
Member Since: Nov 16, 2007
Location: USA
|

| 80 | Beetlejuice (1988) - Nov 16, 2007 |
| 90 | The Bourne Identity (2002) - Nov 16, 2007 |
| 70 | Edward Scissorhands (1990) - Nov 16, 2007 |
| 80 | Final Fantasy: The Spirits Within (2001) - Nov 16, 2007 |
| 95 | The Incredibles (2004) - Nov 16, 2007 |
| 60 | Independence Day (1996) - Nov 16, 2007 |
| 100 | Men in Black (1997) - Nov 16, 2007 |
| 10 | Swordfish (2001) - Nov 16, 2007 |
| 60 | Twister (1996) - Nov 16, 2007 |
| 10 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Nov 16, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |