![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
justinerusso | |
![]() |
Flick Fan - 87 Films Ranked
Member Since: Oct 28, 2007
Location: USA
|

| 96 | Say Anything... (1989) - Jan 01, 2010 |
| 93 | Singles (1992) - Jan 01, 2010 |
| 86 | Jerry Maguire (1996) - Jan 01, 2010 |
| 92 | Almost Famous (2000) - Jan 01, 2010 |
| 85 | Elizabethtown (2005) - Jan 01, 2010 |
| 95 | Vanilla Sky (2001) - Jan 01, 2010 |
| 86 | Star Trek (2009) - Jan 01, 2010 |
| 95 | The Shining (1980) - Oct 28, 2007 |
| 92 | Edward Scissorhands (1990) - Oct 28, 2007 |
| 88 | War of the Worlds (2005) - Oct 28, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |