justingrima

justingrima
Film Freak - 663 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: Malvern, Victoria, Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 95% Coco (2017) - Rated 26 Dec 2023
90 93% Spider-Man: Across the Spider-Verse (2023) - Rated 02 Sep 2023
72 38% Indiana Jones and the Dial of Destiny (2023) - Rated 02 Sep 2023
79 64% Tetris (2023) - Rated 22 Apr 2023
79 64% Nope (2022) - Rated 18 Sep 2022
77 56% Us (2019) - Rated 18 Sep 2022
77 56% The Black Phone (2022) - Rated 30 Aug 2022
91 94% Everything Everywhere All at Once (2022) - Rated 30 Aug 2022
80 69% Palm Springs (2020) - Rated 13 Jan 2021
62 17% The Jacket (2005) - Rated 13 Dec 2020