![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
justiny | |
![]() |
Movie Buff - 332 Films Ranked
Member Since: Feb 20, 2010
Location: USA
|

| 90 | Dark City (1998) - Feb 20, 2010 |
| 90 | Dig! (2004) - Feb 20, 2010 |
| 90 | Clerks II (2006) - Feb 20, 2010 |
| 40 | Wild Wild West (1999) - Feb 20, 2010 |
| 90 | Swingers (1996) - Feb 20, 2010 |
| 40 | Daredevil (2003) - Feb 20, 2010 |
| 70 | Thelma & Louise (1991) - Feb 20, 2010 |
| 90 | The Truman Show (1998) - Feb 20, 2010 |
| 60 | Let the Right One In (2008) - Feb 20, 2010 |
| 80 | Almost Famous (2000) - Feb 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |