Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
just_nobody
Movie Buff - 187 Films Ranked
Member Since: Jul 1, 2008
Location: Belo Horizonte, Brazil
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
90 Dogma (1999) - Feb 10, 2010
0 American Pie (1999) - Feb 10, 2010
22 Chicago (2002) - Feb 10, 2010
84 Devil's Advocate (1997) - Feb 10, 2010
71 Ocean's Eleven (2001) - Feb 10, 2010
89 Requiem for a Dream (2000) - Feb 10, 2010
82 My Life Without Me (2003) - Feb 10, 2010
60 The Island (2005) - Feb 10, 2010
75 The Fifth Element (1997) - Feb 10, 2010
53 Benjamim (2003) - Feb 10, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with just_nobody. Why not go rank more films, then come back and check it out again?