![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
justthinkit | |
![]() |
Movie Buff - 274 Films Ranked
Member Since: Aug 4, 2011
Location: USA
|

| 50 | Forgetting Sarah Marshall (2008) - Aug 20, 2011 |
| 75 | Remember the Titans (2000) - Aug 06, 2011 |
| 60 | American History X (1998) - Aug 06, 2011 |
| 80 | Patton (1970) - Aug 06, 2011 |
| 20 | Die Another Day (2002) - Aug 06, 2011 |
| 5 | Independence Day (1996) - Aug 06, 2011 |
| 25 | The Birds (1963) - Aug 06, 2011 |
| 40 | Patriot Games (1992) - Aug 06, 2011 |
| 88 | Léon: The Professional (1994) - Aug 06, 2011 |
| 80 | The Queen (2006) - Aug 06, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |