![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jutral | |
![]() |
Movie Buff - 130 Films Ranked
Member Since: Sep 10, 2007
Location: Laurel, MD, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 96 | Rocket Science (2007) - Mar 28, 2008 |
| 92 | 3:10 to Yuma (2007) - Feb 09, 2008 |
| 85 | Cloverfield (2008) - Jan 19, 2008 |
| 25 | The Water Horse: Legend of the Deep (2007) - Jan 11, 2008 |
| 90 | Charlie Wilson's War (2007) - Jan 11, 2008 |
| 85 | National Treasure: Book of Secrets (2007) - Jan 11, 2008 |
| 90 | Enchanted (2007) - Jan 06, 2008 |
| 83 | Vacation (1983) - Oct 07, 2007 |
| 23 | House of Wax (2005) - Oct 07, 2007 |
| 35 | The Kingdom (2007) - Oct 07, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |