![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
juzzy84 | |
![]() |
Flick Fan - 88 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: Australia
|

| 81 | The Hurt Locker (2009) - Sep 12, 2009 |
| 93 | Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Sep 12, 2009 |
| 85 | The Hangover (2009) - Sep 12, 2009 |
| 90 | Inglourious Basterds (2009) - Sep 12, 2009 |
| 84 | District 9 (2009) - Sep 12, 2009 |
| 94 | Fight Club (1999) - Aug 23, 2009 |
| 93 | The Matrix Revolutions (2003) - Aug 23, 2009 |
| 90 | Clerks (1994) - Aug 23, 2009 |
| 84 | True Lies (1994) - Aug 23, 2009 |
| 80 | Fast & Furious (2009) - Aug 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |