![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jvar11889 | |
![]() |
Flick Fan - 28 Films Ranked
Member Since: Jan 9, 2011
Location: USA
|

| 94 | Underworld: Evolution (2006) - Jan 09, 2011 |
| 95 | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Jan 09, 2011 |
| 95 | National Treasure (2004) - Jan 09, 2011 |
| 99 | X-Men Origins: Wolverine (2009) - Jan 09, 2011 |
| 93 | The Day After Tomorrow (2004) - Jan 09, 2011 |
| 94 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Jan 09, 2011 |
| 94 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Jan 09, 2011 |
| 91 | The Aviator (2004) - Jan 09, 2011 |
| 98 | Jumper (2008) - Jan 09, 2011 |
| 99 | The Dark Knight (2008) - Jan 09, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |