Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jvee
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Jan 26, 2010
Location: USA
Recent Rankings
83 Midnight Cowboy (1969) - Feb 02, 2010
100 A Clockwork Orange (1971) - Jan 26, 2010
85 A Beautiful Mind (2001) - Jan 26, 2010
85 Cast Away (2000) - Jan 26, 2010
90 Goodfellas (1990) - Jan 26, 2010
100 Apocalypse Now (1979) - Jan 26, 2010
85 The Matrix (1999) - Jan 26, 2010
75 I Heart Huckabees (2004) - Jan 26, 2010
85 The Aviator (2004) - Jan 26, 2010
85 Grave of the Fireflies (1988) - Jan 26, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jvee. Why not go rank more films, then come back and check it out again?