![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jvongator | |
![]() |
Movie Buff - 145 Films Ranked
Member Since: Feb 24, 2011
Location: Leesburg, VA, USA
|

| 75 | Dr. Dolittle (1998) - Feb 24, 2011 |
| 80 | Clueless (1995) - Feb 24, 2011 |
| 70 | Scarface (1983) - Feb 24, 2011 |
| 90 | Dead Poets Society (1989) - Feb 24, 2011 |
| 80 | North by Northwest (1959) - Feb 24, 2011 |
| 60 | Mr. Deeds (2002) - Feb 24, 2011 |
| 10 | Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd (2003) - Feb 24, 2011 |
| 40 | Be Kind Rewind (2008) - Feb 24, 2011 |
| 80 | Batman (1966) - Feb 24, 2011 |
| 80 | The Jungle Book (1967) - Feb 24, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |