![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jwagner | |
![]() |
Movie Buff - 162 Films Ranked
Member Since: Jul 26, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Vertigo (1958) - Jul 26, 2009 |
| 80 | The Aviator (2004) - Jul 26, 2009 |
| 70 | Fight Club (1999) - Jul 26, 2009 |
| 75 | Saving Private Ryan (1998) - Jul 26, 2009 |
| 80 | Sleepy Hollow (1999) - Jul 26, 2009 |
| 75 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Jul 26, 2009 |
| 30 | Anaconda (1997) - Jul 26, 2009 |
| 90 | Before Sunset (2004) - Jul 26, 2009 |
| 80 | Wedding Crashers (2005) - Jul 26, 2009 |
| 90 | City Slickers (1991) - Jul 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |