![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jweller | |
![]() |
Movie Buff - 244 Films Ranked
Member Since: Jun 5, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Eight Legged Freaks (2002) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Pacifier (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Constantine (2005) - Aug 13, 2007 |
| 65 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Chicago (2002) - Aug 13, 2007 |
| 71 | Are We There Yet? (2005) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Exit Wounds (2001) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Teaching Mrs. Tingle (1999) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Cast Away (2000) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |