![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jwhite1979 | |
![]() |
Flick Fan - 96 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: USA
|

| 95 | F for Fake (1973) - Sep 19, 2010 |
| 80 | Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Sep 19, 2010 |
| 85 | Bill and Ted's Bogus Journey (1991) - Sep 19, 2010 |
| 40 | Beverly Hills Cop III (1994) - Sep 19, 2010 |
| 65 | Beverly Hills Cop (1984) - Sep 19, 2010 |
| 75 | Santa Claus Is Comin' to Town (1970) - Sep 19, 2010 |
| 85 | Rudolph, the Red-Nosed Reindeer (1964) - Sep 19, 2010 |
| 65 | The Nightmare Before Christmas (1993) - Sep 19, 2010 |
| 90 | Star Trek: The Motion Picture (1979) - Sep 19, 2010 |
| 80 | The Muppets Take Manhattan (1984) - Sep 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |