Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jyk129
Flick Fan - 21 Films Ranked
Member Since: Nov 13, 2007
Location: USA
Recent Rankings
75 Jakob the Liar (1999) - Nov 13, 2007
75 The Rundown (2003) - Nov 13, 2007
80 L.A. Confidential (1997) - Nov 13, 2007
90 Toy Story 2 (1999) - Nov 13, 2007
70 A History of Violence (2005) - Nov 13, 2007
90 Léon: The Professional (1994) - Nov 13, 2007
70 Trading Places (1983) - Nov 13, 2007
85 I, Robot (2004) - Nov 13, 2007
70 Ghost Ship (2002) - Nov 13, 2007
75 Fargo (1996) - Nov 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jyk129. Why not go rank more films, then come back and check it out again?