![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
k1mberrlee | |
![]() |
Movie Buff - 128 Films Ranked
Member Since: Apr 7, 2008
Location: USA
|

| 98 | Jawbreaker (1999) - Apr 07, 2008 |
| 86 | Jersey Girl (2004) - Apr 07, 2008 |
| 54 | Bring It On (2000) - Apr 07, 2008 |
| 90 | Father of the Bride Part II (1995) - Apr 07, 2008 |
| 78 | Clueless (1995) - Apr 07, 2008 |
| 0 | Daddy Day Care (2003) - Apr 07, 2008 |
| 67 | The Sixth Sense (1999) - Apr 07, 2008 |
| 97 | Ocean's Eleven (2001) - Apr 07, 2008 |
| 10 | Stepmom (1998) - Apr 07, 2008 |
| 40 | Miss Congeniality 2: Armed and Fabulous (2005) - Apr 07, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |