![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
k� | |
![]() |
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: Dec 15, 2011
|
| 85 | The Time Traveler's Wife (2009) - Dec 19, 2011 |
| 80 | The Hangover (2009) - Dec 15, 2011 |
| 75 | Message in a Bottle (1999) - Dec 15, 2011 |
| 90 | Never Let Me Go (2010) - Dec 15, 2011 |
| 75 | Midnight in Paris (2011) - Dec 15, 2011 |
| 80 | Dear John (2010) - Dec 15, 2011 |
| 65 | Remember Me (2010) - Dec 15, 2011 |
| 80 | Pride & Prejudice (2005) - Dec 15, 2011 |
| 90 | Cold Mountain (2003) - Dec 15, 2011 |
| 95 | Titanic (1997) - Dec 15, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |