![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
k80green | |
![]() |
Movie Buff - 355 Films Ranked
Member Since: Mar 30, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Back to the Future (1985) - Apr 30, 2008 |
| 88 | Eddie Murphy Delirious (1983) - Apr 30, 2008 |
| 80 | Stand by Me (1986) - Apr 30, 2008 |
| 91 | Sense and Sensibility (1995) - Apr 30, 2008 |
| 90 | America's Sweethearts (2001) - Apr 30, 2008 |
| 72 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Apr 30, 2008 |
| 75 | Road Trip (2000) - Apr 30, 2008 |
| 84 | Seven (1995) - Apr 30, 2008 |
| 80 | Erin Brockovich (2000) - Apr 30, 2008 |
| 70 | Enemy of the State (1998) - Apr 30, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |