Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum 10 highest scoring new/...
the Blog Server Upgrade
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
k92tina
Movie Buff - 273 Films Ranked
Member Since: Apr 30, 2012
Location: Riga, Latvia
Recent Rankings
100 T9 The King's Speech (2010) - Dec 02, 2012
100 T9 The Ghost Writer (2010) - Dec 02, 2012
90 T5 Brave (2012) - Dec 02, 2012
10 T1 He's Just Not That Into You (2009) - Dec 02, 2012
80 T3 Observe and Report (2009) - Dec 02, 2012
90 T5 Couples Retreat (2009) - Dec 02, 2012
100 T9 Moonrise Kingdom (2012) - Dec 02, 2012
100 T9 Angels & Demons (2009) - Dec 02, 2012
100 T9 X-Men: First Class (2011) - Dec 02, 2012
100 T9 The Dark Knight Rises (2012) - Dec 02, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with k92tina. Why not go rank more films, then come back and check it out again?