kAmMa

kamma
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 22 Mar 2006
Location: Czech Republic
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 80% The Last Samurai (2003) - Rated 14 Aug 2007
65 22% Hitch (2005) - Rated 14 Aug 2007
45 8% The Princess Diaries (2001) - Rated 14 Aug 2007
80 66% The Aviator (2004) - Rated 14 Aug 2007
75 50% Miracle (2004) - Rated 14 Aug 2007
70 33% Van Helsing (2004) - Rated 14 Aug 2007
75 50% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 14 Aug 2007
80 66% Madagascar (2005) - Rated 14 Aug 2007
60 16% After the Sunset (2004) - Rated 14 Aug 2007
85 80% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 14 Aug 2007