Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
kaalita
Flick Fan - 30 Films Ranked
Member Since: Oct 14, 2007
Location: Germany
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
70 Moulin Rouge! (2001) - Oct 14, 2007
80 Finding Nemo (2003) - Oct 14, 2007
90 The Incredibles (2004) - Oct 14, 2007
70 Mars Attacks! (1996) - Oct 14, 2007
60 Sleepy Hollow (1999) - Oct 14, 2007
80 The Simpsons Movie (2007) - Oct 14, 2007
80 Enemy of the State (1998) - Oct 14, 2007
80 The Shining (1980) - Oct 14, 2007
40 From Dusk Till Dawn (1996) - Oct 14, 2007
90 Vertigo (1958) - Oct 14, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with kaalita. Why not go rank more films, then come back and check it out again?