kabiraman

kabiraman
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 21 Aug 2009
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 87% Inception (2010) - Rated 05 Dec 2010
75 35% The Rundown (2003) - Rated 05 Dec 2010
90 87% Lagaan: Once Upon a Time in India (2001) - Rated 26 Aug 2010
80 51% I Am Legend (2007) - Rated 26 Aug 2010
65 8% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 09 Jun 2010
75 35% Children of Men (2006) - Rated 09 Jun 2010
72 25% Sherlock Holmes (2009) - Rated 09 Jun 2010
72 25% Iron Man 2 (2010) - Rated 09 Jun 2010
80 51% Zodiac (2007) - Rated 09 Jun 2010
65 8% Darkman (1990) - Rated 23 Aug 2009