kacook

kacook
Movie Buff - 141 Film Ratings
Member Since: 21 Feb 2012
Location: , wa, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

20% A Night at the Roxbury (1998) - Rated 04 Mar 2012
70 46% For Your Eyes Only (1981) - Rated 04 Mar 2012
88 73% The Untouchables (1987) - Rated 04 Mar 2012
75 53% Gone in 60 Seconds (2000) - Rated 04 Mar 2012
80 64% The Recruit (2003) - Rated 04 Mar 2012
90 82% Forrest Gump (1994) - Rated 04 Mar 2012
80 64% Stand by Me (1986) - Rated 04 Mar 2012
60 35% Get Smart (2008) - Rated 04 Mar 2012
10 22% Kindergarten Cop (1990) - Rated 04 Mar 2012
9% Carrie (1976) - Rated 04 Mar 2012