Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
kadams333
Flick Fan - 33 Films Ranked
Member Since: Apr 15, 2010
Location: Mechanicsburg, USA, USA
Recent Rankings
70 Edward Scissorhands (1990) - Apr 15, 2010
70 Devil's Advocate (1997) - Apr 15, 2010
50 Rocky IV (1985) - Apr 15, 2010
20 Planet of the Apes (2001) - Apr 15, 2010
90 Boys Don't Cry (1999) - Apr 15, 2010
55 Wedding Crashers (2005) - Apr 15, 2010
55 Tremors (1990) - Apr 15, 2010
60 Free Willy (1993) - Apr 15, 2010
90 Terminator Salvation (2009) - Apr 15, 2010
60 Apocalypse Now (1979) - Apr 15, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with kadams333. Why not go rank more films, then come back and check it out again?