Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
kadircetin
Film Freak - 533 Films Ranked
Member Since: Aug 14, 2010
Location: Bursa, Turkey
Recent Rankings
88 A Woman Is a Woman (1961) - May 28, 2012
72 The Hunger Games (2012) - May 25, 2012
75 Labyrinth (1986) - May 21, 2012
85 The Avengers (2012) - May 21, 2012
84 To Have and Have Not (1944) - Mar 31, 2012
84 Perfect Sense (2011) - Mar 26, 2012
55 Johnny English Reborn (2011) - Mar 18, 2012
55 Johnny English (2003) - Mar 18, 2012
60 Conquest 1453 (2012) - Mar 18, 2012
86 Hugo (2011) - Feb 27, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with kadircetin. Why not go rank more films, then come back and check it out again?