![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kadirke | |
![]() |
Movie Buff - 307 Films Ranked
Member Since: Oct 7, 2011
Location: istanbul, Turkey
|

| 65 | Ali (2001) - Dec 10, 2011 |
| 70 | Bridget Jones's Diary (2001) - Dec 10, 2011 |
| 74 | The Expendables (2010) - Dec 10, 2011 |
| 60 | Armageddon (1998) - Dec 10, 2011 |
| 70 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Dec 10, 2011 |
| 70 | Remember Me (2010) - Dec 10, 2011 |
| 70 | Iron Man (2008) - Dec 10, 2011 |
| 68 | Hanna (2011) - Dec 10, 2011 |
| 70 | The Shining (1980) - Dec 10, 2011 |
| 80 | The Bucket List (2007) - Dec 10, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |