![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kadmon | |
![]() |
Movie Buff - 352 Films Ranked
Member Since: Oct 31, 2008
Location: Germany
|
|
Message Sent!
| |

| 30 | The Ruins (2008) - Jan 02, 2009 |
| 90 | Let the Right One In (2008) - Jan 02, 2009 |
| 80 | Enter the Dragon (1973) - Dec 31, 2008 |
| 65 | Dragon: The Bruce Lee Story (1993) - Dec 31, 2008 |
| 80 | Happy-Go-Lucky (2008) - Dec 30, 2008 |
| 70 | The Chorus (2004) - Dec 30, 2008 |
| 70 | There Will Be Blood (2007) - Dec 30, 2008 |
| 85 | The Iron Giant (1999) - Dec 17, 2008 |
| 80 | Con Air (1997) - Dec 16, 2008 |
| 90 | Audition (1999) - Dec 15, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |