Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
kaerftab
Movie Buff - 130 Films Ranked
Member Since: Apr 14, 2008
Location: USA
Recent Rankings
82 Gone with the Wind (1939) - Oct 31, 2008
81 TransAmerica (2005) - Oct 31, 2008
70 What Women Want (2000) - Oct 31, 2008
91 300 (2007) - Oct 31, 2008
99 The Dark Knight (2008) - Oct 31, 2008
66 The Fifth Element (1997) - Oct 31, 2008
20 The Nutty Professor (1996) - Oct 31, 2008
52 Ocean's Eleven (2001) - Oct 31, 2008
87 Good Will Hunting (1997) - Oct 31, 2008
50 Before Sunset (2004) - Oct 31, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with kaerftab. Why not go rank more films, then come back and check it out again?