![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kaffeen | |
![]() |
Movie Buff - 153 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: USA
|

| 100 | Mulholland Drive (2001) - Jun 13, 2011 |
| 0 | The Human Centipede (First Sequence) (2009) - Jun 13, 2011 |
| 80 | Batman (1989) - Jun 13, 2011 |
| 85 | Unfaithful (2002) - Jun 13, 2011 |
| 75 | House (1986) - Jun 13, 2011 |
| 85 | Stripes (1981) - Jun 13, 2011 |
| 75 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Jun 13, 2011 |
| 100 | Nosferatu (1922) - Jun 13, 2011 |
| 60 | The Waterboy (1998) - Jun 13, 2011 |
| 85 | 1408 (2007) - Jun 13, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |