![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kaidoc | |
![]() |
Movie Buff - 129 Films Ranked
Member Since: Dec 15, 2007
Location: Genova, liguria, Italy
|
|
Message Sent!
| |

| 97 | The Ladykillers (2004) - Jun 03, 2008 |
| 85 | Dawn of the Dead (2004) - Jun 03, 2008 |
| 76 | Intolerable Cruelty (2003) - Jun 03, 2008 |
| 63 | Phone (2002) - Jun 03, 2008 |
| 64 | Bad Education (2004) - Jun 03, 2008 |
| 99 | When Harry Met Sally... (1989) - Jun 02, 2008 |
| 25 | Hostel: Part II (2007) - Jun 02, 2008 |
| 97 | Bellissima (1951) - Jun 01, 2008 |
| 100 | Rome, Open City (1945) - Jun 01, 2008 |
| 93 | The Monster (1994) - Jun 01, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |