![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kaiijy | |
![]() |
Movie Buff - 172 Films Ranked
Member Since: Jun 24, 2007
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Evil Dead II (1987) - Jun 24, 2007 |
| 85 | The Village (2004) - Jun 24, 2007 |
| 35 | Space Jam (1996) - Jun 24, 2007 |
| 50 | What Lies Beneath (2000) - Jun 24, 2007 |
| 70 | A Time to Kill (1996) - Jun 24, 2007 |
| 80 | The Shining (1980) - Jun 24, 2007 |
| 79 | Pride & Prejudice (2005) - Jun 24, 2007 |
| 65 | Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Jun 24, 2007 |
| 78 | Scarface (1983) - Jun 24, 2007 |
| 80 | Groundhog Day (1993) - Jun 24, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |