![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kaizr | |
![]() |
Flick Fan - 32 Films Ranked
Member Since: Aug 24, 2010
Location: USA
|

| 95 | Serial Experiments: Lain (1998) - Apr 10, 2012 |
| 75 | The Secret World of Arrietty (2010) - Apr 10, 2012 |
| 95 | A Separation (2011) - Mar 25, 2012 |
| 90 | Lady Vengeance (2005) - Dec 30, 2010 |
| 90 | Requiem for a Dream (2000) - Sep 12, 2010 |
| 98 | Synecdoche, New York (2008) - Sep 05, 2010 |
| 98 | The Big Lebowski (1998) - Sep 05, 2010 |
| 98 | Rushmore (1998) - Sep 05, 2010 |
| 90 | Inception (2010) - Sep 01, 2010 |
| 95 | The Shining (1980) - Sep 01, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |