Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
kaj135
Movie Buff - 172 Films Ranked
Member Since: Mar 2, 2010
Recent Rankings
30 The Promotion (2008) - May 25, 2012
40 Along Came Polly (2004) - May 07, 2012
60 The Terminal (2004) - Apr 14, 2012
40 Lost in Translation (2003) - Jan 22, 2012
65 Magnolia (1999) - Jan 17, 2012
50 Everything Must Go (2011) - Jan 12, 2012
65 The Art of Getting By (2011) - Jan 12, 2012
30 The Hangover Part II (2011) - Jul 06, 2011
40 Love Happens (2009) - Jul 06, 2011
45 Cop Land (1997) - Jun 16, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with kaj135. Why not go rank more films, then come back and check it out again?